
Підшипник маточини (передньої) MB A-class (W169)/B-class (W245) 04-12, SKF VKBA 7049
1 510,83 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 7049
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) MB A-class (W169)/B-class (W245) 04-12, SKF VKBA 7049. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBA 7049
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBA 7049 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W169) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 150 (169.031, 169.331) 95 л.с. | 2004–2012 |
| A 160 (169.031, 169.331) 95 л.с. | 2009–2012 |
| A 160 CDI (169.006, 169.306) 82 л.с. | 2004–2012 |
| A 170 (169.032, 169.332) 116 л.с. | 2004–2012 |
| A 180 (169.032, 169.332) 116 л.с. | 2009–2012 |
| A 180 CDI (169.007, 169.307) 109 л.с. | 2004–2012 |
| A 200 (169.033, 169.333) 136 л.с. | 2004–2012 |
| A 200 CDI (169.008, 169.308) 140 л.с. | 2004–2012 |
| A 200 CDI (169.308) 136 л.с. | 2004–2012 |
| E-CELL 68 л.с. | 2010–2012 |
| MERCEDES-BENZ — B-CLASS (W245) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| B 170 (245.232) 116 л.с. | 2005–2011 |
| B 180 (245.232) 116 л.с. | 2009–2011 |
| B 180 CDI (245.207) 109 л.с. | 2005–2011 |
| B 200 (245.233) 136 л.с. | 2005–2011 |
| B 200 CDI (245.208) 140 л.с. | 2005–2011 |
| B 200 TURBO (245.234) 193 л.с. | 2005–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 7049 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 01.97596, 01.97875, 10 92 4507, 10 93 7549, 169 981 00 06, 169 981 01 27, 19-8134, 201110, 221202, 221482, 24507, 2501-6509, 26840/1, 29SKV504, 33-0706, 37549, 401 761, 401655, 4101062, 501510, 5600192, 6120645, 619-8134, 654W0212, 70-140041 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інтегрованим датчиком ABS |
| Зовнішній діаметр [мм] | 84 |
| Ширина [мм] | 39 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 510,83 ₴





