
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) Citroen Berlingo/Peugeot Partner 08-, SKF VKDS 333010
278,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: VKDS 333010
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) Citroen Berlingo/Peugeot Partner 08-, SKF VKDS 333010. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 333010
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 333010 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C4 I (LC_) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 88 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 16V Bio-Flex 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 THP 140 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V 177 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi | 2007–2008 |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C4 II (B7) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 110 | 2015–н.в. |
| 1.2 THP 130 130 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 VTi 95 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 115 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTi 120 LPG 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C4 Picasso I (UD_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 THP 140 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 i 16V 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 HDi 138 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 HDi 150 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2010–н.в. |
| CITROEN — C4 купе (LA_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 88 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V 177 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — DS4 (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 THP 160 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 THP 200 200 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 333010 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 11-14 610 0016/HD, 1215559, 142100900, 14726AP, 1940, 21850, 2307-0311, 251T0007, 270620, 3523.91, 3523.91, 41568, 47387z, 511919, 5233913, 62 92 1850, 70601, 720 789, 80005454, 829 0568 10, AWS2337, BC-PE-BS062, BC-SB 386, C8152, CRB3234, FSB12271 |
| Стан | Новий |
| Висота | 56 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 55.3 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 307, 308, Berlingo, C4, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14,2 |
| Висота [мм] | 56 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55,3 |
| парні номери артикулів | VKDS 333010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278,78 ₴




