
Диск гальмівний (задній) Renault Laguna III 08- (300x11) (+ABS) (з підшипником), SKF VKBD 1030
4 187,63 ₴
- В наявності
- Код: VKBD 1030
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Renault Laguna III 08- (300x11) (+ABS) (з підшипником), SKF VKBD 1030. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBD 1030
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBD 1030 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — LATITUDE (L70_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (L70R) 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 16V (L70B) 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 dCi 150 (L70H) 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 dCi 175 (L70Y) 173 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 V6 (L702, L707, L703, L704) 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 dCi 240 (L70G) 241 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBD 1030 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 0 986 479 445, 01.97719, 1609248480, 17979C, 19-1976, 19-1976SPORT, 221326, 23-0980, 2401106044B-PCS-MS, 2401106044B-PCS-MSP, 2401106044B-SET-MS, 2401106044B-SET-MSP, 2401110173B-PCS-MS, 2401110173B-PCS-MSP, 2401110173BPR-PCS-MS, 2401110173BPR-PCS-MSP |
| Стан | Новий |
| Висота | 81.7 мм |
| Діаметр маточини | 30 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 30 |
| Висота [мм] | 81,7 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з вбудованим магнітним сенсорним кільцем |
| Зовнішній діаметр [мм] | 62 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 11 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Ширина [мм] | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 187,63 ₴




