
Втулка стабілізатора (переднього) Opel Combo 01- (d=20.5mm), SKF VKDS 355017
125,67 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 355017
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Opel Combo 01- (d=20.5mm), SKF VKDS 355017.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| OPEL | COMBO Tour | 1.3 CDTI 16V 69 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| OPEL | COMBO Tour | 1.3 CDTI 16V 75 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| OPEL | COMBO Tour | 1.4 90 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| OPEL | COMBO Tour | 1.6 87 л.с. (2001-н.в.) | 2001–н.в. |
| OPEL | COMBO Tour | 1.6 CNG 97 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| OPEL | COMBO Tour | 1.6 CNG 94 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | COMBO Tour | 1.7 CDTI 16V 101 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| OPEL | COMBO Tour | 1.7 DI 16V 65 л.с. (2001-н.в.) | 2001–н.в. |
| OPEL | COMBO Tour | 1.7 DTI 16V 75 л.с. (2001-н.в.) | 2001–н.в. |
| OPEL | COMBO фургон/универсал | 1.3 CDTI 16V 69 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| OPEL | COMBO фургон/универсал | 1.3 CDTI 16V 75 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| OPEL | COMBO фургон/универсал | 1.4 16V 90 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| OPEL | COMBO фургон/универсал | 1.6 87 л.с. (2001-н.в.) | 2001–н.в. |
| OPEL | COMBO фургон/универсал | 1.6 CNG 16V 97 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| OPEL | COMBO фургон/универсал | 1.6 CNG 16V 94 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | COMBO фургон/универсал | 1.7 CDTI 16V 101 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| OPEL | COMBO фургон/универсал | 1.7 DI 16V 65 л.с. (2001-н.в.) | 2001–н.в. |
| OPEL | COMBO фургон/универсал | 1.7 DTI 16V 75 л.с. (2001-н.в.) | 2001–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 355017 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 24406498, 24406498, 3 50 143, 3 50 143, TD953W, 38OP2074, 40487, 31769, 035-00051 |
| Стан | Новий |
| Висота | 44.3 мм |
| Внутрішній діаметр | 20.5 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Combo |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 44,3 |
| парні номери артикулів | VKDS 355017 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125,67 ₴




