
Сайлентблок балки (задньої/спереду) Opel Astra H 1.3-1.9 CDTI 04-, SKF VKDS 475003
850,62 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 475003
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок балки (задньої/спереду) Opel Astra H 1.3-1.9 CDTI 04-, SKF VKDS 475003. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 475003
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 475003 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA H (L48) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2004–2004 |
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 170 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 200 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 240 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H Van (L70) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 EcoTec (L70) 116 л.с. | 2006–2010 |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 EcoTec (L70) 103 л.с. | 2004–2004 |
| OPEL — ASTRA H универсал (L35) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 LPG 116 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 170 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 200 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — MERIVA B (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 LPG 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CDTI 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI (75) 110 л.с. | 2014–2017 |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 475003 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 13110418, 13110418, 13267215, 13267215, 4 02 952, 4 02 952, 54 02 637, 54 02 637, 30604, 36193, 49102453, TD1154W, 35936 01, 614 710 0000, 829 0519 10 |
| Стан | Новий |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр внутрішній | 13.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 70.3 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 13,2 |
| Висота [мм] | 90 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70,3 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| парні номери артикулів | VKDS 475003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850,62 ₴




