
Сайлентблок важеля (заднього/знизу) Ford Focus/Mazda 3/Volvo (V50/C70) 98- (поперечного), SKF VKDS 434007
152,82 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 434007
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього/знизу) Ford Focus/Mazda 3/Volvo (V50/C70) 98- (поперечного), SKF VKDS 434007. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 434007
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 434007 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — C30 (533) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2006–2012 |
| 1.6 D 109 л.с. | 2006–2012 |
| 1.6 D2 115 л.с. | 2010–2012 |
| 1.8 125 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2007–2012 |
| 2.0 145 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 D 136 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 FlexFuel 146 л.с. | 2010–2012 |
| 2.4 i 170 л.с. | 2006–2012 |
| D3 150 л.с. | 2010–2012 |
| D4 177 л.с. | 2010–2012 |
| D5 163 л.с. | 2006–2012 |
| D5 180 л.с. | 2006–2012 |
| Electric 120 л.с. | 2010–2012 |
| VOLVO — C70 II кабрио (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 D 163 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 i 170 л.с. | 2006–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 177 л.с. | 2010–н.в. |
| D5 180 л.с. | 2006–н.в. |
| T5 220 л.с. | 2006–н.в. |
| T5 230 л.с. | 2007–н.в. |
| VOLVO — S40 II (MS) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D2 115 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 D 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 F 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 D5 179 л.с. | 2006–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 177 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 230 л.с. | 2007–н.в. |
| T5 AWD 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 AWD 230 л.с. | 2007–н.в. |
| VOLVO — V50 (MW) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D 109 л.с. | 2005–2012 |
| 1.6 D 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D2 114 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 D 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 D4 131 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 FlexFuel 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 D5 179 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 Tdi 163 л.с. | 2007–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 177 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 230 л.с. | 2007–н.в. |
| T5 AWD 220 л.с. | 2004–н.в. |
| T5 AWD 230 л.с. | 2007–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 434007 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 081246, 104274, 1061668, 1100983, 1105524, 1223958, 1231455, 1253735, 1435, 20946, 21242, 2307-0765, 251T0055, 30683067, 3M51-5K743-AB, 3M51-5K743-AC, 3M51-5K743-AD, 50 10 4274, 514904, 52093009, 55253-2S000, 55256-1H000, 55256-2G000, 57389 |
| Стан | Новий |
| Висота | 35 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 32.3 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Hyundai, Ford, Kia |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, ix35, Magentis, i40, C-Max, I30, C30, Ceed, C70, Grandeur, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12,2 |
| Висота [мм] | 35 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 32,3 |
| парні номери артикулів | VKDS 434007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152,82 ₴



