
Диск гальмівний (задній) Renault Megane 08- (260x8) (+ABS) (з підшипником) (повн.), SKF VKBD 1027
3 908,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: VKBD 1027
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Renault Megane 08- (260x8) (+ABS) (з підшипником) (повн.), SKF VKBD 1027. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBD 1027
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBD 1027 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — GRAN TOUR III универсал (KZ0/1) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TCe (KZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TCe (KZ0F, KZ1V) 130 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 95 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi (KZ09, KZ0D, KZ1G, KZ1M, KZ1W) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (KZ0C, KZ1A) 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (KZ1M, KZ1W) 106 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V (KZ0H) 101 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V Bifuel (KZ03) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 dCi (KZ00, KZ12) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.9 dCi (KZ0J, KZ0N, KZ1S) 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 CVT (KZ0G, KZ1P) 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 dCi (KZ0L) 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi (KZ0Y) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TCe 190 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TCe 220 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TCe (KZ0K, KZ1T) 180 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TCe (JZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 16V (JZ0F) 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V (JZ0U) 109 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V Bifuel 107 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 dCi (JZ00, JZ12) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 E85 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 16V (JZ0G) 140 л.с. | 2009–н.в. |
| RENAULT — MEGANE CC (EZ0/1_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe (EZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TCe (EZ0F, EZ1V) 131 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (EZ09, EZ1G, EZ0D) 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 dCi (EZ00) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.9 dCi (EZ0J, EZ1S) 131 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVT (EZ0G, EZ1E, EZ1P) 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 dCi (EZ0L) 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TCe (EZ1T) 180 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — SCÉNIC III (JZ0/1_) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TCe (JZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 16V (JZ0F) 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V (JZ0U) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V Bifuel 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 dCi (JZ00, JZ12) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 E85 (JZ03) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 16V (JZ0G, JZ1E) 140 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBD 1027 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 0 986 479 761, 0 986 479 C88, 01.97851, 1031064, 16-15 523 0024, 16-15 523 4108, 1619238680, 18165C, 19-1973, 19-1973SPORT, 221458, 23-1095, 2401080118B-PCS-MS, 2401080118B-PCS-MSP, 2401080118B-SET-MS, 2401080118B-SET-MSP, 2401106190B-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 86.2 мм |
| Діаметр маточини | 30 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 30 |
| Висота [мм] | 86,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з вбудованим магнітним сенсорним кільцем |
| Зовнішній діаметр [мм] | 62 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 8 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Ширина [мм] | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 908,07 ₴



