
Диск гальмівний (задній) Renault Megane III/Scenic III 08- (260x8) (+ABS) (з підшипником), SKF VKBD 1026
3 850,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: VKBD 1026
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Renault Megane III/Scenic III 08- (260x8) (+ABS) (з підшипником), SKF VKBD 1026. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBD 1026
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBD 1026 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — FLUENCE (L30_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (L30A) 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (L30B) 106 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (L30D, L30L) 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (L30S) 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 16V 111 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R) 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 16V (L30C, L30G, L30T, L30V) 140 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — MEGANE III Наклонная задняя часть (BZ0_) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TCe (BZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TCe (BZ0F, BZ1V) 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 95 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi (BZ09, BZ0D) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (BZ0C) 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V 116 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 16V 111 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (BZ0H) 101 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (BZ1B, BZ1H) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V Bifuel (BZ03) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 dCi (BZ00, BZ12) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.9 dCi (BZ0N, BZ0J) 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CVT (BZ0G, BZ1P) 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 dCi (BZ0L) 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi (BZ0Y) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TCe 190 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TCe (BZ0K) 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TCe 220 220 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2011–н.в. |
| RENAULT — MEGANE III купе (DZ0/1_) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TCe (DZ16) 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TCe (DZ0F, DZ1V) 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi | 2014–н.в. |
| 1.5 dCi (DZ09, DZ0D, DZ1F, DZ1G) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (DZ0A) 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (DZ0B) 106 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (DZ0C, DZ1A) 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (DZ0H) 101 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 dCi (DZ00) 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.9 dCi (DZ0N, DZ0J, DZ1J, DZ1K) 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CVT (DZ0G, DZ1E) 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 dCi (DZ0L) 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 dCi (DZ0Y) 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 R.S. 265 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 R.S. 273 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TCe 190 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TCe (DZ0K) 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TCe (DZ1N) 250 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TCe 220 220 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBD 1026 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 0 986 479 575, 0 986 479 C87, 01.97852, 102133, 1110480, 15143, 15143C, 1609248680, 16-15 523 4103, 18140C, 19-1975, 19-1975SPORT, 221459, 2401080116B-PCS-MS, 2401080116B-PCS-MSP, 2401080116B-SET-MS, 2401080116B-SET-MSP, 2401106182B-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Висота | 86.2 мм |
| Діаметр маточини | 25 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 25 |
| Висота [мм] | 86,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з вбудованим магнітним сенсорним кільцем |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 8 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Ширина [мм] | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850,25 ₴







