
Підшипник маточини (передньої) Land Rover Freelander 1.8i 16V 2.0DI 98-06 (82.5x44x37) (к-кт), SKF VKBA 3527
1 366,41 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 3527
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) Land Rover Freelander 1.8i 16V 2.0DI 98-06 (82.5x44x37) (к-кт), SKF VKBA 3527. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBA 3527
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBA 3527 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LAND ROVER — FREELANDER (LN) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 4x4 117 л.с. | 2000–2006 |
| 1.8 i 16V 4x4 120 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 DI 4x4 98 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 Td4 4x4 112 л.с. | 2000–2006 |
| 2.5 V6 4x4 177 л.с. | 2000–2006 |
| LAND ROVER — FREELANDER Soft Top (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 16V 4x4 120 л.с. | 1998–2006 |
| 2.0 DI 4x4 98 л.с. | 1998–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3527 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 01.97157, 102838, 1311506080, 1330512080, 1637944680, 1681945880, 19-2282, 200818, 220784, 24RV004, 2501-3527, 26949, 30-2003, 33-0645, 3326 40, 3326 40, 3527-SET-MS, 3527-SET-MSP, 409-14070K, 40-LR-9845, 410024, 43-28368-SX, 43-29232-SX, 44-10024 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 82.5 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 82,5 |
| Ширина [мм] | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 366,41 ₴



