
Сайлентблок важеля (переднього/заднього/знизу) Jeep Grand Cherokee I/II 91-05, SKF VKDS 332502
563,64 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 332502
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/заднього/знизу) Jeep Grand Cherokee I/II 91-05, SKF VKDS 332502. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 332502
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 332502 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 CRD 4x4 163 л.с. | 2001–2005 |
| 2.7 CRD 4x4 163 л.с. | 2004–2005 |
| 3.1 TD 4x4 140 л.с. | 1999–2001 |
| 4.0 4x4 190 л.с. | 1999–2005 |
| 4.7 V8 4x4 220 л.с. | 1999–2000 |
| 4.7 V8 4x4 223 л.с. | 1999–2005 |
| 4.7 V8 4x4 258 л.с. | 2001–2005 |
| 4.7 V8 4x4 227 л.с. | 2003–2005 |
| JEEP — GRAND CHEROKEE (ZJ) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 4x4 (Z) 115 л.с. | 1995–1999 |
| 2.5 TD Laredo 116 л.с. | 1996–1998 |
| 4.0 i 4x4 (Z) 177 л.с. | 1995–1999 |
| 4.0 i 4x4 (ZJ) 180 л.с. | 1991–1999 |
| 4.0 i 4x4 (ZJ) 184 л.с. | 1991–1999 |
| 4.0 Laredo 178 л.с. | 1996–1998 |
| 5.2 223 л.с. | 1996–1998 |
| 5.2 4x4 223 л.с. | 1996–1998 |
| 5.2 4x4 (Z) 212 л.с. | 1995–1999 |
| 5.2 i 4x4 (ZJ) 211 л.с. | 1992–1999 |
| 5.2 i 4x4 (ZJ) 215 л.с. | 1992–1999 |
| 5.2 Limited 4x4 185 л.с. | 1996–1998 |
| 5.9 i 4x4 241 л.с. | 1997–1999 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 332502 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 2307-1035, 251T0247, 28528AP, 516384, 52037830, 52088167 |
| Стан | Новий |
| Висота | 72.3 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14,2 |
| Висота [мм] | 72,3 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 57 |
| парні номери артикулів | VKDS 332502 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 563,64 ₴





