
Підшипник маточини (передньої) VW Caddy II -04 (40x72x37) (к-кт), SKF VKBA 1358
1 457,62 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 1358
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (передньої) VW Caddy II -04 (40x72x37) (к-кт), SKF VKBA 1358. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKBA 1358
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKBA 1358 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CADDY II VAN (9K9B) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 60 л.с. | 1995–2004 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2004 |
| 1.6 75 л.с. | 1995–1997 |
| 1.6 75 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 D 64 л.с. | 1995–2004 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 1995–2004 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2004 |
| VW — CADDY II фургон (9K9A) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2000–2004 |
| 1.9 D 64 л.с. | 1995–2004 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 1995–2004 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2004 |
| 60 1.4 60 л.с. | 1995–2004 |
| 75 1.6 75 л.с. | 1995–1997 |
| 75 1.6 75 л.с. | 1995–2000 |
| VW — GOLF III (1H1) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 60 л.с. | 1991–1997 |
| 1.4 55 л.с. | 1991–1997 |
| 1.6 75 л.с. | 1992–1997 |
| 1.6 101 л.с. | 1995–1997 |
| 1.8 75 л.с. | 1991–1997 |
| 1.8 90 л.с. | 1991–1997 |
| 1.8 Syncro (1HX1) 90 л.с. | 1993–1997 |
| 1.9 D 65 л.с. | 1991–1997 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 1995–1997 |
| 1.9 TD,GTD 75 л.с. | 1991–1997 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1993–1997 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–1997 |
| 1.9 TDI Syncro (1HX1) 90 л.с. | 1995–1997 |
| 2.0 115 л.с. | 1991–1997 |
| 2.0 GL 107 л.с. | 1995–1997 |
| 2.0 Syncro (1HX1) 115 л.с. | 1995–1997 |
| 2.9 VR6 Syncro (1HX1) 190 л.с. | 1994–1997 |
| VW — JETTA III (1H2) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 55 л.с. | 1991–1998 |
| 1.4 60 л.с. | 1991–1998 |
| 1.6 75 л.с. | 1992–1998 |
| 1.6 101 л.с. | 1994–1998 |
| 1.8 75 л.с. | 1991–1998 |
| 1.8 90 л.с. | 1991–1998 |
| 1.9 D 65 л.с. | 1991–1998 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 1997–1998 |
| 1.9 TD 75 л.с. | 1991–1998 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1993–1998 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–1998 |
| VW — PASSAT (3A2, 35I) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 75 л.с. | 1988–1988 |
| 1.6 72 л.с. | 1988–1991 |
| 1.6 101 л.с. | 1994–1996 |
| 1.6 TD 80 л.с. | 1988–1993 |
| 1.8 90 л.с. | 1988–1996 |
| 1.8 112 л.с. | 1988–1992 |
| 1.8 107 л.с. | 1988–1993 |
| 1.8 75 л.с. | 1990–1996 |
| 1.8 16V 136 л.с. | 1988–1989 |
| 1.8 G60 Syncro 160 л.с. | 1988–1996 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1989–1993 |
| 1.9 TD 75 л.с. | 1991–1996 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 115 л.с. | 1990–1996 |
| 2.0 107 л.с. | 1995–1996 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1988–1993 |
| 2.0 Syncro 115 л.с. | 1990–1996 |
| 2.8 VR6 174 л.с. | 1991–1996 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 1358 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | 002-80-07797, 01.275, 01.813, 03662, 05379, 100 498 0035, 100 498 0035/SK, 100 598 0235, 100022, 100022S, 10-1125, 10-1150, 10-1273, 103 510, 10342978, 110083610, 1141301010, 1358-SET-MS, 1358-SET-MSP, 1623960080, 1681943780, 191 498 625 A |
| Стан | Новий |
| Ширина | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Corrado, Jetta, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 72 |
| Ширина [мм] | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 457,62 ₴






