
Сайлентблок важеля (переднього) Ford Transit 86-91 (широкий), SKF VKDS 334018
180,83 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 334018
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього) Ford Transit 86-91 (широкий), SKF VKDS 334018. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
VKDS 334018
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
VKDS 334018 (SKF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TRANSIT Van (E_ _) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EAL, EAS) 114 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 69 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 76 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 116 л.с. | 1999–2000 |
| 2.5 TD (EAL, EAS) 85 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EAS) 75 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI (EAL, EAS) 101 л.с. | 1994–2000 |
| 2.0 90 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 i (EAL, EAS) 98 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 70 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EAL, EAS) 85 л.с. | 1992–1994 |
| 2.5 DI (EAS, EAL) 80 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 TD (EAS, EAL) 101 л.с. | 1991–1994 |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (E_ _) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 114 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S) 76 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EML, ENE/L) 116 л.с. | 1999–2000 |
| 2.5 DI (EML/S, ENL/S) 69 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 85 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 101 л.с. | 1994–2000 |
| 2.0 90 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 98 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S) 80 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EML/S, ENL/S) 69 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L) 100 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 85 л.с. | 1992–1994 |
| FORD — TRANSIT автобус (E_ _) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) 114 л.с. | 1995–2000 |
| 2.0 CNG 114 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EBL, ECL, EDS, EDL) 76 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 DI (EBL, EDL, EDS, ESL, ESS) 116 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 DI (EBL, EDS, ESL, ESS, EUS) 69 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EB_, ED_, ES_) 75 л.с. | 1994–2000 |
| 2.5 TD (EBL, EDL, EDS, EGL, ESL, ESS, EUS) 85 л.с. | 1995–2000 |
| 2.5 TD (ECL, EDL, EDS, ESL, ESS, EUS) 100 л.с. | 1994–2000 |
| 2.0 90 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS) 98 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EBS, EDS, EDL, ESS, EUS) 70 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 DI (EBS, EDS, EGL, ESS, EUS) 80 л.с. | 1991–1994 |
| 2.5 TD (EBS, EBL, ECL, EDS, EDL, ESS, EUS) 85 л.с. | 1992–1994 |
| 2.5 TD (ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, EUS) 100 л.с. | 1991–1994 |
| 2.9 i 145 л.с. | 1991–1994 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 334018 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | VKDS 334018 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 52 мм |
| Висота | 59 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина [мм] | 52 |
| Висота [мм] | 59 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 53 |
| Внутрішній діаметр | 16,2 |
| парні номери артикулів | VKDS 334018 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180,83 ₴




