
Підшипник маточини (задньої) Renault Trafic 01- (35x68x48), SKF VKBA 3617
1 741,38 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 3617
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (задньої) Renault Trafic 01- (35x68x48)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3617 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Кросс-номери | VKBA 3617 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 68 |
| Ширина [мм] | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 741,38 ₴









