
Ролик генератора Honda CR-V 2.0i 02-06 (паразитний), Gates T38028
1 037,99 ₴
- В наявності
- Код: T38028
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ролик генератора Honda CR-V 2.0i 02-06 (паразитний), Gates T38028. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
T38028
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
T38028 (GATES)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DAIMLER — DAIMLER XJ (X30_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Six 4.0 284 л.с. | 1997–2002 |
| V8 Super 4.0 363 л.с. | 1997–2003 |
| HONDA — CR-V II (RD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2002–2006 |
| HONDA — CR-V IV (RE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 AWD 188 л.с. | 2015–н.в. |
| HONDA — STREAM (RN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 156 л.с. | 2001–н.в. |
| JAGUAR — S-TYPE (CCX) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| R 4,2 V8 396 л.с. | 2002–2007 |
| JAGUAR — Vanden Plas (NAW, NBW) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 8 284 л.с. | 1997–2003 |
| 8 3.2 237 л.с. | 1997–2003 |
| R 363 л.с. | 1997–2003 |
| JAGUAR — XK 8 Convertible (QDV) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 284 л.с. | 1996–2005 |
| 4.0 294 л.с. | 1996–1999 |
| 4.0 363 л.с. | 1998–2005 |
| 4.2 298 л.с. | 2002–2005 |
| R 4,2 396 л.с. | 2002–2005 |
| JAGUAR — XK 8 купе (QEV) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 284 л.с. | 1996–2005 |
| 4.0 294 л.с. | 1996–1999 |
| 4.0 363 л.с. | 1998–2005 |
| 4.2 298 л.с. | 2002–2005 |
| R 4,2 396 л.с. | 2002–2005 |
| LAND ROVER — DEFENDER Cabrio (LD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 Td4 4x4 122 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 Td4 4x4 122 л.с. | 2007–н.в. |
| LAND ROVER — DEFENDER Station Wagon (LD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 Td4 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.2 Td4 4x4 122 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 Td4 4x4 122 л.с. | 2007–н.в. |
| LAND ROVER — DEFENDER c бортовой платформой/ходовая часть (LD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 Td4 4x4 122 л.с. | 2011–н.в. |
| LAND ROVER — DEFENDER пикап (LD_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 Td4 4x4 122 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 Td4 4x4 122 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T38028 |
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Кросс-номери | 03.80806, 03-1452, 104747, 104965, 1570314, 2W93-19A216-BA, 31180PNA003, 31180PNAJ01, 31180RAAA01, 3206UR, 33 10 5276, 44 10 4747, 500039, 54-0779, 541502, 856060, 8641 402002, ADBP960012, AJ82266, C2C22758, C2C5093, CM 2308, DIP-2003, NCA2221AA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Покриття | Гладке |
| Матеріал | Метал |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Honda, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | S-Type, XJ, CR-V, XK, Defender |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 76 |
| Поверхня | гладкий |
| Ширина [мм] | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037,99 ₴




