
Ролик генератора Nissan Pathfinder 2.5 dCi 05- (натяжний) (79x19), Gates T39184
954,70 ₴
- В наявності
- Код: T39184
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ролик генератора Nissan Pathfinder 2.5 dCi 05- (натяжний) (79x19), Gates T39184. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
T39184
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
T39184 (GATES)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — ARMADA (R51) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4WD 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 171 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 190 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — CABSTAR (F24M, F24W) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 28.11 DCI, 32.11 DCI, 35.11 DCI 2.5 (F24M) 110 л.с. | 2006–2013 |
| 28.12 DCI, 32.12 DCI, 34.12 DCI, 35.12 DCI 2.5 (F2 122 л.с. | 2006–2013 |
| 35.13 DCI, 45.13 DCI 2.5 (F24M) 131 л.с. | 2006–2012 |
| 35.14 DCI, 45.14 DCI 2.5 (F24M) 136 л.с. | 2006–2013 |
| NISSAN — CAMIONES / FRONTIER (D40) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 144 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 171 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 144 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 190 л.с. | 2009–н.в. |
| NISSAN — NAVARA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4x4 163 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — NAVARA c бортовой платформой/ходовая часть (D40) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 190 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — NT400 CABSTAR (F24M) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 28.12, 32.12, 35.12 (F91AN) 122 л.с. | 2014–н.в. |
| 35.14, 45.14 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 35.15, 45.15 146 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — PATROL GR II Wagon (Y61) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.2 170 л.с. | 2000–2002 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T39184 |
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Кросс-номери | 11925-EB70A, 11925-EB70A, 11925VC80A, 11927-1E402, 11927VC800, 15-4304, 3204SR, 531 0931 10, 655309, 8641 143004, 89276, AA1071, AG00217, AG03406, DTP-6530, FI25710, GA368.07, J1141054, PB-5021, RNK-NS-043, SR-1157, VKM 62026, WG1903343 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Зовнішній діаметр | 79 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | NT400, Cabstar, Navara, Pathfinder, Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 79 |
| Ширина [мм] | 19 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 954,70 ₴







