
Ролик генератора VW Crafter 2.5TDI (паразитний), Gates T36462
864,68 ₴
- В наявності
- Код: T36462
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ролик генератора VW Crafter 2.5TDI (паразитний), Gates T36462. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
T36462
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
T36462 (GATES)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CRAFTER 30-35 автобус (2E_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 2006–2011 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2006–2011 |
| VW — CRAFTER 30-50 c бортовой платформой/ходовая часть (2F_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 2006–2011 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2006–2011 |
| VW — CRAFTER 30-50 фургон (2E_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 TDI 88 л.с. | 2006–2011 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2006–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T36462 |
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Кросс-номери | 03.81550, 03-740, 07.19.314, 076145276, 0-N1906, 101278, 1014-2025, 11.12070, 112 973, 1570420, 241-00, 30 93 1746, 31746, 32606, 49314, 532 0536 10, 54-0498, 542251, 752428, 803730, 8641 292021, 87936, 93-1330, A07604, AG03105, APV3048, BSG 90-615-019 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Покриття | Гладке |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 29 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 75 |
| Поверхня | гладкий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 864,68 ₴




