
Ролик генератора Mazda 3 1.3/1.6 03-14 (паразитный) (79х25), Gates T36420
631,85 ₴
- В наявності
- Код: T36420
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ролик генератора Mazda 3 1.3/1.6 03-14 (паразитный) (79х25), Gates T36420. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
T36420
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
T36420 (GATES)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 2 (DE) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 75 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.3 86 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 MZR 102 л.с. | 2011–н.в. |
| MAZDA — 3 (BK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 84 л.с. | 2003–2009 |
| 1.6 105 л.с. | 2003–2009 |
| MAZDA — 3 (BL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MZR 105 л.с. | 2009–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MZR 105 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T36420 |
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Кросс-номери | 03.80798, 0-N2286, 129-03-325, 129325, 15-4031, 1570657, 500262, 532 0721 10, 54-1453, 541494, 655036, 807600, 8641 502007, 89020, 93-2165, A09772, A32-0247, AG03319, APV4041, CM 1208, DIP-4517, E23026BTA, FI24430, GA370.12, J1143066, MAT-4325, PB-7233 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Матеріал | Пластик |
| Зовнішній діаметр | 79 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з жолобками |
| Кількість канавок | 6 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 79 |
| Ширина [мм] | 25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 631,85 ₴







