
Ролик ГРМ Ford Fiesta 1.4/1.6 -95 (натяжний) (57x30), Gates T43269
830,23 ₴
- В наявності
- Код: T43269
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ролик ГРМ Ford Fiesta 1.4/1.6 -95 (натяжний) (57x30)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T43269 |
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Кросс-номери | 03-732, 1014-3570, 480-1007050, 480-1007050, 480-1007050, 531 0020 10, 600610, AG01307, PB-1276, 531 0020 10, VKM 14201, GT352.02, T41147 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Покриття | Гладке |
| Зовнішній діаметр | 57 мм |
| Внутрішній діаметр | 10.5 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Chery, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Flagcloud, Elara, Vida |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 30 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 57 |
| Поверхня | гладкий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830,23 ₴




