
Ролик генератора BMW 7 (E38) 730d 98-01 (паразитний), Gates T36297
858,95 ₴
- В наявності
- Код: T36297
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ролик генератора BMW 7 (E38) 730d 98-01 (паразитний), Gates T36297. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
T36297
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
T36297 (GATES)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E46) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 116 л.с. | 2001–2003 |
| 320 d 136 л.с. | 1998–2001 |
| 330 d 184 л.с. | 1999–2005 |
| 330 xd 184 л.с. | 2000–2005 |
| BMW — 3 Touring (E46) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 115 л.с. | 2002–2005 |
| 320 d 136 л.с. | 2000–2001 |
| 330 d 184 л.с. | 1999–2005 |
| 330 xd 184 л.с. | 2000–2005 |
| BMW — 5 (E39) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| 525 d 163 л.с. | 2000–2003 |
| 530 d 184 л.с. | 1998–2000 |
| 530 d 193 л.с. | 2000–2003 |
| BMW — 5 Touring (E39) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| 525 d 163 л.с. | 2000–2004 |
| 530 d 184 л.с. | 1998–2000 |
| 530 d 193 л.с. | 2000–2004 |
| BMW — 7 (E38) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 d 184 л.с. | 1998–2000 |
| 730 d 193 л.с. | 2000–2001 |
| BMW — X5 (E53) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 184 л.с. | 2001–н.в. |
| LAND ROVER — FREELANDER (LN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Td4 4x4 112 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 Td4 4x4 109 л.с. | 2001–2006 |
| LAND ROVER — RANGE ROVER III (LM) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TD 6 4x4 177 л.с. | 2002–2012 |
| MG — MG ZT (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTi 116 л.с. | 2002–2003 |
| 2.0 CDTi 131 л.с. | 2002–2005 |
| MG — MG ZT- T (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTi 116 л.с. | 2002–2005 |
| 2.0 CDTi 131 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — OMEGA B (25_, 26_, 27_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DTI 150 л.с. | 2001–2003 |
| OPEL — OMEGA B универсал (21_, 22_, 23_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DTI 150 л.с. | 2001–2003 |
| ROVER — 75 (RJ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDT 115 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 CDTi 131 л.с. | 2003–2005 |
| ROVER — 75 Tourer (RJ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDT 115 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 CDTi 131 л.с. | 2003–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T36297 |
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Кросс-номери | 03.458, 03-343, 06-14, 08.19.117, 0-N1396, 10030110, 1014-3566, 11282247435, 13114, 1626068, 20 03 0038, 21300, 2247435, 312D0010, 35498, 407-14, 49365, 500 263, 532 0363 20, 54-0078, 540448, 54-1365, 611720, 6340539, 6340539, 6340548, 6340548, 66161 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Покриття | Гладке |
| Матеріал | Метал |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 9 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Opel, Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, Freelander, Range Rover, 3, Omega, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
| Поверхня | гладкий |
| Ширина [мм] | 23 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858,95 ₴





