
Радіатор кондиціонера Kia Ceed 1.4-2.0 06-12, Mahle AC 697 000S
5 472,60 ₴
- В наявності
- Код: AC 697 000S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Kia Ceed 1.4-2.0 06-12, Mahle AC 697 000S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
AC 697 000S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
AC 697 000S (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — CEE'D SW (ED) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 126 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 CVVT 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2007–н.в. |
| KIA — CEE'D Наклонная задняя часть (ED) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 126 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CVVT 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2006–н.в. |
| KIA — PRO CEE'D (ED) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 126 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CVVT 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 LPG 143 л.с. | 2009–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AC 697 000S |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0828.3031, 35963, 379200, 448C0059, 5221-9805, 562012N, 7110418, 765M09, 7800163, 7800338, 814351, 83005102, 8880400490, 8FC 351 318-444, 940006, 94981, 976061H000, 976061H000, AC836841, CCS-HY-007, HY5183D, KA5102D, KA5102D, KI430C002, PR 1308C1 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 567 мм |
| Ширина ядра радіатора | 391 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Ceed, Pro Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 1933 |
| Висота паковання [см] | 18,50 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 567 |
| Довжина паковання [см] | 80,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Конструкція радіатора | Охолоджувальна трубка паралельно |
| Ширина мережі [мм] | 391 |
| Ширина упаковки [см] | 45,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 472,60 ₴






