
Радіатор масляний ГПК Porsche Cayenne/VW Touareg 10-, Mahle CLC 109 000P
3 274,28 ₴
- В наявності
- Код: CLC 109 000P
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор масляний ГПК Porsche Cayenne/VW Touareg 10-, Mahle CLC 109 000P. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
CLC 109 000P
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
CLC 109 000P (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PORSCHE — CAYENNE (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 S E-Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 300 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 GTS 440 л.с. | 2015–н.в. |
| 4.8 S 400 л.с. | 2010–н.в. |
| PORSCHE — CAYENNE (955) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 290 л.с. | 2007–2010 |
| VW — TOUAREG (7P5) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 V6 TSI Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.2 V8 FSI 360 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CLC 109 000P |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 176010N, 58013713, 7P0 422 885 B, 7P0422885B, 7P0422885B, 7P5 422 885 A, 7P5422885A, 7P5422885A, 958 347 069 00, 958.347.069.20 |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Довжина ядра радіатора | 502 мм |
| Ширина ядра радіатора | 50 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 211 |
| Висота паковання [см] | 82,00 |
| Глибина мережі [мм] | 72 |
| Довжина мережі [мм] | 720 |
| Довжина паковання [см] | 20,0 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 142 |
| Ширина упаковки [см] | 10,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 274,28 ₴







