
Радіатор інтеркулера Audi Q7 2.0 TFSI 16- (без фаркопа)/Q8 2.0TFSI 19-/VW Touareg 2.0TFSI 18-, Mahle CI 711 000P
12 173,81 ₴
- В наявності
- Код: CI 711 000P
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера Audi Q7 2.0 TFSI 16- (без фаркопа)/Q8 2.0TFSI 19-/VW Touareg 2.0TFSI 18-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CI 711 000P |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 4M0145805H, 4M0145805H, 4M0145805N, 4M0145805N |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 688 мм |
| Ширина ядра радіатора | 481 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 3993 |
| Впускн. Ø [мм] | 60 |
| Випускн.-Ø [мм] | 60 |
| Висота паковання [см] | 78,80 |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 688 |
| Довжина паковання [см] | 109,5 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Матеріал бачка (радіатор) | полімерний матеріал |
| Матеріал ребра охолодження | алюміній |
| Ширина мережі [мм] | 481 |
| Ширина упаковки [см] | 12,00 |
| для оригінального номера | 4M0145805N |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 173,81 ₴





