
Радіатор охолодження Audi A4/A6/VW Passat 96-05, Mahle CR 132 000S
4 365,43 ₴
- В наявності
- Код: CR 132 000S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Audi A4/A6/VW Passat 96-05, Mahle CR 132 000S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
CR 132 000S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
CR 132 000S (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8D2, B5) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 quattro 125 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1995–2000 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI quattro 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI quattro 116 л.с. | 2000–2000 |
| AUDI — A4 Avant (8D5, B5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2001 |
| VW — PASSAT (3B2) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 Syncro/4motion 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 TDI Syncro/4motion 110 л.с. | 1996–2000 |
| 2.3 VR5 150 л.с. | 1996–2000 |
| 2.3 VR5 Syncro/4motion 150 л.с. | 1997–2000 |
| VW — PASSAT (3B3) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 4motion 170 л.с. | 2000–2005 |
| VW — PASSAT Variant (3A5, 35I) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–1997 |
| VW — PASSAT Variant (3B5) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 Syncro/4motion 125 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 TDI Syncro/4motion 110 л.с. | 1997–2000 |
| 2.3 VR5 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.3 VR5 Syncro/4motion 150 л.с. | 1997–2000 |
| VW — PASSAT Variant (3B6) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 VR5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 VR5 4motion 170 л.с. | 2000–2005 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR 132 000S |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 003-017-0068, 0110.3008, 0110.3118, 0110.9008, 03002122, 1114209500, 112 222, 349240, 368000, 480370N, 4B0 121 251 AG, 4B0.121.251 AG, 4B0.121.251 AG, 4B0.121.251 AG, 4B0121251AG, 4B0121251AG, 4B0121251T, 4B0121251T, 529504, 529504A, 59101, 60229 |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 630 мм |
| Ширина ядра радіатора | 412 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання [см] | 17,00 |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 630 |
| Довжина паковання [см] | 83,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | зі швидкорознімними муфтами |
| Матеріал бачка (радіатор) | полімерний матеріал |
| Матеріал ребра охолодження | алюміній |
| Ширина мережі [мм] | 412 |
| Ширина упаковки [см] | 54,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 365,43 ₴






