
Радіатор кондиціонера Opel Astra H/Zafira 1.3-19CDTI/2.0i 04-, Mahle AC 400 000S
4 067,65 ₴
- В наявності
- Код: AC 400 000S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Opel Astra H/Zafira 1.3-19CDTI/2.0i 04-, Mahle AC 400 000S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
AC 400 000S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
AC 400 000S (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA A+ седан (L69) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTi 110 л.с. | 2007–н.в. |
| OPEL — ASTRA H (L48) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 240 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H FAMILY Наклонная задняя часть (A04) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI (L48) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA H FAMILY седан (A04) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTi (L69) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI (L69) 125 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA H FAMILY универсал (A04) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTi (L35) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI (L35) 125 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA H GTC (L08) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTi 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 CDTi 16V 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Turbo 240 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H TwinTop (L67) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 CDTi 150 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H Van (L70) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — ASTRA H универсал (L35) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA B (A05) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 241 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA B Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AC 400 000S |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0807.2033, 110530, 13300339, 13300339, 13300339, 152003N, 1770-0373, 18 50 111, 18 50 111, 1850111, 35633, 37005454, 393500, 448C0009, 68 50 237, 68 50 237, 6850237, 7110302, 720M61, 7800164, 818168, 8880400413, 8FC 351 302-371, 8FC 351 302-374 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 502 мм |
| Ширина ядра радіатора | 331 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 14.22 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 1613 |
| Впускн. Ø [мм] | 14 |
| Випускн.-Ø [мм] | 14,22 |
| Висота паковання [см] | 47,00 |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 502 |
| Довжина паковання [см] | 81,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Конструкція радіатора | Охолоджувальна трубка паралельно |
| Ширина мережі [мм] | 331 |
| Ширина упаковки [см] | 13,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 067,65 ₴








