
Радіатор кондиціонера Audi A3/Seat Leon/Toledo/Skoda Octavia/VW Bora/Golf 1.4-3.2 96-13, Mahle AC 180 000S
3 636,41 ₴
- В наявності
- Код: AC 180 000S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Audi A3/Seat Leon/Toledo/Skoda Octavia/VW Bora/Golf 1.4-3.2 96-13, Mahle AC 180 000S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
AC 180 000S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
AC 180 000S (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — BORA (1J2) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 101 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 125 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 4motion 125 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 T 180 л.с. | 2002–2005 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2002 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 90 л.с. | 1998–2002 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 1998–2005 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 150 л.с. | 1998–2000 |
| VW — CABRIO IV кабрио (1E7) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1998–2002 |
| 1.8 75 л.с. | 1998–2002 |
| 1.8 90 л.с. | 1998–2002 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1998–2002 |
| 2.0 115 л.с. | 1998–2002 |
| VW — GOLF IV (1J1) (30) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1997–2005 |
| 1.6 100 л.с. | 1997–2004 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 4motion 125 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 T GTI 180 л.с. | 2001–2005 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1997–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2004 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1997–2004 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 90 л.с. | 1998–2002 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 1998–2004 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 BiFuel 116 л.с. | 2002–2003 |
| 2.3 V5 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.3 V5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.3 V5 4motion 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.8 V6 4motion 204 л.с. | 1999–2005 |
| 3.2 R32 4motion 241 л.с. | 2002–2005 |
| VW — PASSAT (3C2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2005–2010 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AC 180 000S |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 03005130, 03015130, 0810.2008, 101720, 188558, 1J0 820 413 A, 1J0 820 413 A, 1J0 820 413 B, 1J0 820 413 B, 1J0 820 413 B, 1J0 820 413 B, 1J0 820 413 B, 1J0 820 413 B, 1J0 820 413 D, 1J0 820 413 D, 1J0 820 413 D, 1J0 820 413 D, 1J0 820 413 D |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 538 мм |
| Ширина ядра радіатора | 365 мм |
| Глибина ядра радіатора | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, New Beetle, Leon, TT, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 3034 |
| Висота паковання [см] | 18,00 |
| Глибина мережі [мм] | 20 |
| Довжина мережі [мм] | 538 |
| Довжина паковання [см] | 90,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Конструкція радіатора | Охолоджувальна трубка паралельно |
| Ширина мережі [мм] | 365 |
| Ширина упаковки [см] | 50,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 636,41 ₴






