
Радіатор охолодження BMW 5 (E60) 2.0-4.8 01-10, Mahle CR 580 000P
9 960,71 ₴
- В наявності
- Код: CR 580 000P
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження BMW 5 (E60) 2.0-4.8 01-10, Mahle CR 580 000P. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
CR 580 000P
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
CR 580 000P (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E60) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 170 л.с. | 2003–2010 |
| 520 i 156 л.с. | 2006–2009 |
| 520 i 170 л.с. | 2007–2010 |
| 523 i 177 л.с. | 2005–2010 |
| 523 i 190 л.с. | 2007–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2005–2007 |
| 525 i 192 л.с. | 2003–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2007–2010 |
| 525 i xDrive 218 л.с. | 2008–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2007–2010 |
| 530 i 231 л.с. | 2003–2010 |
| 530 i 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 i xDrive 272 л.с. | 2008–2010 |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–2009 |
| 530 xi 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–2010 |
| 540 i 299 л.с. | 2005–2007 |
| 540 i 306 л.с. | 2005–2010 |
| 545 i 333 л.с. | 2003–2010 |
| 550 i 367 л.с. | 2005–2010 |
| BMW — 5 Touring (E61) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 163 л.с. | 2007–2010 |
| 520 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 523 i | 2007–2010 |
| 523 i 177 л.с. | 2005–н.в. |
| 523 i 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 i 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 525 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 i xDrive 218 л.с. | 2008–н.в. |
| 525 xi 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 525 xi 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 i 258 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 i 272 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 i xDrive 272 л.с. | 2008–н.в. |
| 530 xi 272 л.с. | 2006–2008 |
| 530 xi 258 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–н.в. |
| 550 i 367 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 6 (E63) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 630 i | 2007–2010 |
| 630 i 258 л.с. | 2004–н.в. |
| 630 i 272 л.с. | 2007–н.в. |
| 650 i 367 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 6 кабрио (E64) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 630 i | 2007–2010 |
| 630 i 258 л.с. | 2004–н.в. |
| 630 i 272 л.с. | 2007–н.в. |
| 650 i 367 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 7 (E65, E66, E67) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 740 i,Li 306 л.с. | 2005–н.в. |
| 750 i,Li 367 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR 580 000P |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 005M22, 005M33A, 0102.3128, 051005N, 06002285, 17 11 7 519 209, 17 11 7 519 211, 17117519209, 17117519211, 17117520335, 1740-0070, 53728, 60763, 7 519 209, 7 519 211, 734897, 7520335, 7700022, BM046R008, BWA2285, DCM1568 |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 623 мм |
| Ширина ядра радіатора | 486 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип коробки передач | Автоматична |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 5, 6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання [см] | 61,00 |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 623 |
| Довжина паковання [см] | 77,0 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Обладнання/обладнання | для транспортних засобів із/без кондиціонером |
| Підігрівання/охолодження | без приєднання вентилювання |
| Ширина мережі [мм] | 486 |
| Ширина упаковки [см] | 14,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 960,71 ₴








