
Радіатор пічки Hyundai Tucson/Kia Sportage 2.0 CRDi 04- (HALLA), Mahle AH 175 000P
3 021,95 ₴
- В наявності
- Код: AH 175 000P
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор пічки Hyundai Tucson/Kia Sportage 2.0 CRDi 04- (HALLA), Mahle AH 175 000P. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
AH 175 000P
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
AH 175 000P (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TUCSON (JM) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 120 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 LPG 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 150 л.с. | 2009–2010 |
| KIA — SPORTAGE (JE_, KM_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 166 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 16V 4WD 141 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 113 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i 16V 141 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.7 V6 4WD 175 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AH 175 000P |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1760-0141, 360825, 54328, 569014N, 77642, 812434, 82006168, 8FH 351 315-241, 971382E100, 971382E100, DCM1292, HY6168, HY6168, M-2540220, WG2162082, WG2180049, 54328 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 276 мм |
| Ширина ядра радіатора | 150 мм |
| Глибина ядра радіатора | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автомобіль із ліво-/ правостороннім розташуванням керма | для лівобічного розташування керма |
| Вага нетто [г] | 500 |
| Висота паковання [см] | 22,00 |
| Глибина мережі [мм] | 19 |
| Довжина мережі [мм] | 276 |
| Довжина паковання [см] | 43,0 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Матеріал бачка (радіатор) | алюміній |
| Матеріал ребра охолодження | алюміній |
| Обладнання/обладнання | для транспортних засобів із/без кондиціонером |
| Ширина мережі [мм] | 150 |
| Ширина упаковки [см] | 32,00 |
| обмеження виробника | HALLA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 021,95 ₴





