
Радіатор інтеркулера Audi A4/A5/A6/Q5 1.8-2.0TDI 07-, Mahle CI 170 000P
3 996,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: CI 170 000P
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера Audi A4/A5/A6/Q5 1.8-2.0TDI 07-, Mahle CI 170 000P. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
CI 170 000P
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
CI 170 000P (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8K2, B8) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 TFSI 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TFSI 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI flexible fuel 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI flexible fuel quattro 180 л.с. | 2009–н.в. |
| AUDI — A5 Sportback (8TA) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TFSI 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A5 кабрио (8F7) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 220 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CI 170 000P |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 003-018-0011, 03004294, 0710.3111, 105209, 1559858, 1780-0175, 30289, 342400, 342600, 468I0024, 487025N, 7750045, 801M23A, 8101804, 818601, 8K0 145 805 G, 8K0 145 805 G, 8K0 145 805 G, 8K0 145 805 G, 8K0 145 805 P, 8K0 145 805 P, 8K0145805G, 8K0145805G |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 665 мм |
| Ширина ядра радіатора | 142 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | A4, A7, A6, A5, Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання [см] | 35,00 |
| Глибина мережі [мм] | 64 |
| Довжина мережі [мм] | 665 |
| Довжина паковання [см] | 114,0 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Матеріал ребра охолодження | алюміній |
| Ширина мережі [мм] | 142 |
| Ширина упаковки [см] | 12,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 996,65 ₴








