
Радіатор охолодження Audi A6/VW Passat 1.9TDI 97- (МКПП) (632x385x32), Mahle CR 647 000S
3 671,69 ₴
- В наявності
- Код: CR 647 000S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Audi A6/VW Passat 1.9TDI 97- (МКПП) (632x385x32), Mahle CR 647 000S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
CR 647 000S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
CR 647 000S (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8D2, B5) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 1994–2000 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 quattro 125 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 quattro 115 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1997–2000 |
| VW — PASSAT (3B2) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 Syncro/4motion 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 TDI Syncro/4motion 110 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.0 4motion 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.3 VR5 150 л.с. | 1996–2000 |
| 2.3 VR5 Syncro/4motion 150 л.с. | 1997–2000 |
| VW — PASSAT (3B3) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2005 |
| 2.3 V5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 4motion 170 л.с. | 2000–2005 |
| VW — PASSAT Variant (3B5) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 115 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 Syncro/4motion 125 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2000 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2000 |
| 1.9 TDI Syncro/4motion 110 л.с. | 1997–2000 |
| 2.0 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.0 4motion 120 л.с. | 2000–2000 |
| 2.3 VR5 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.3 VR5 Syncro/4motion 150 л.с. | 1997–2000 |
| VW — PASSAT Variant (3B6) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2005 |
| 2.3 VR5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 VR5 4motion 170 л.с. | 2000–2005 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR 647 000S |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0110.2002, 0110.2003, 0110.9003, 03002105, 03002189, 102.018, 102.018/A, 107 151, 367500, 368000, 470R0004, 480390N, 4B0 121 251 G, 4B0 121 251 G, 4B0121251G, 4B0121251G, 4B0121251G, 4B0121251G, 4B0121251G, 4B0121251G, 53175, 56127, 60229, 60299, 60308A |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 632 мм |
| Ширина ядра радіатора | 385 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання [см] | 17,00 |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 632 |
| Довжина паковання [см] | 84,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтом |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Обладнання/обладнання | для транспортних засобів із/без кондиціонером |
| Підігрівання/охолодження | для автомобілів із охолоджувачем високої потужності |
| Ширина мережі [мм] | 385 |
| Ширина упаковки [см] | 55,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 671,69 ₴




