
Радіатор інтеркулера VW T5 1.9/2.0/2.5TDI, Mahle CI 80 000P
9 736,64 ₴
- В наявності
- Код: CI 80 000P
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера VW T5 1.9/2.0/2.5TDI, Mahle CI 80 000P. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
CI 80 000P
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
CI 80 000P (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — EUROVAN V автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 85 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 84 л.с. | 2006–2009 |
| 1.9 TDI 102 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 TDI 84 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDi 163 л.с. | 2003–2009 |
| VW — KOMBI V фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 85 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 84 л.с. | 2006–2009 |
| 1.9 TDI 102 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 TDI 84 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 4motion 235 л.с. | 2003–2009 |
| 3.2 V6 235 л.с. | 2004–2009 |
| VW — MULTIVAN Mk V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 85 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 84 л.с. | 2006–2009 |
| 1.9 TDI 102 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 TDI 84 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 V6 235 л.с. | 2004–2009 |
| 3.2 V6 4motion 235 л.с. | 2004–2009 |
| VW — TRANSPORTER Mk V c бортовой платформой/ходовая часть (7JD, 7 (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 85 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 84 л.с. | 2006–2009 |
| 1.9 TDI 102 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 TDI 84 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CI 80 000P |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 053-018-0007, 0710.3116, 103652, 115 785, 1780-0001, 21284320, 212843200, 247000N, 30354, 343100, 343100, 468I0004, 58004233, 702.050, 7750077, 7E0145804B, 7E0145804B, 7E0145804B, 7E0145804B, 7H0 145 804 A, 7H0 145 804 A, 7H0 145 804 A, 7H0 145 804 B |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 194 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання [см] | 20,00 |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 720 |
| Довжина паковання [см] | 111,2 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Матеріал ребра охолодження | алюміній |
| Ширина мережі [мм] | 194 |
| Ширина упаковки [см] | 19,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 736,64 ₴






