
Радіатор охолодження Renault Kangoo 1.9D (47/48kW) 97- (+AC), Mahle CR 1502 000S
4 511,24 ₴
- В наявності
- Код: CR 1502 000S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Renault Kangoo 1.9D (47/48kW) 97- (+AC), Mahle CR 1502 000S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
CR 1502 000S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
CR 1502 000S (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — KANGOO (KC0/1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 RXED 65 л.с. | 1999–2001 |
| D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 64 л.с. | 1997–н.в. |
| RENAULT — KANGOO Express (FC0/1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D (FC0J) 65 л.с. | 1999–2003 |
| D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 64 л.с. | 1997–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR 1502 000S |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 181530N, 43002174, 58209, 63985, 732072, 77 00 301 171, 7700301171, 8129209, 82 00 330 848, 8200330848, 8MK 376 771-661, 8MK 376 771-661, DCM2879, DRM23031, M-0230610, RA0230610, RN916R009, RT2174, RT2174, RTA2174, RTA2174, WG1723201, WG1919400 |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 478 мм |
| Ширина ядра радіатора | 424 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Призначення | Для автомобілів з кондиціонером |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 4204 |
| Висота паковання [см] | 16,00 |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 478 |
| Довжина паковання [см] | 63,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Обладнання/обладнання | для автомобілів із кондиціонером |
| Ширина мережі [мм] | 424 |
| Ширина упаковки [см] | 53,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 511,24 ₴








