
Радіатор охолодження MB Sprinter 2.3D/2.9TDI 95-00 (+AC, МКПП), Mahle CR 682 000S
8 403,86 ₴
- В наявності
- Код: CR 682 000S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження MB Sprinter 2.3D/2.9TDI 95-00 (+AC, МКПП), Mahle CR 682 000S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
CR 682 000S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
CR 682 000S (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t c бортовой платформой/ходовая часть (901, 902) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 208 D 82 л.с. | 1996–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t автобус (901, 902) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t фургон (901, 902) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 208 D 82 л.с. | 1996–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (903) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 308 D 2.3 79 л.с. | 1995–2000 |
| 308 D 2.3 82 л.с. | 1996–2000 |
| 310 D 2.9 102 л.с. | 1997–2000 |
| 312 D 2.9 122 л.с. | 1995–2000 |
| 314 143 л.с. | 1995–2006 |
| 314 4x4 143 л.с. | 2002–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t автобус (903) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 308 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 308 D (903.371, 903.372, 903.373) 82 л.с. | 1997–2000 |
| 310 D 4x4 102 л.с. | 1997–2002 |
| 312 D 2.9 122 л.с. | 1995–2000 |
| 312 D 2.9 4x4 122 л.с. | 1997–2002 |
| 314 143 л.с. | 1995–2006 |
| 314 4x4 143 л.с. | 2002–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t фургон (903) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 308 D 2.3 79 л.с. | 1995–2000 |
| 308 D 2.3 82 л.с. | 1995–2000 |
| 310 D 2.9 102 л.с. | 1995–2000 |
| 312 D 2.9 122 л.с. | 1995–2000 |
| 312 D 2.9 4x4 122 л.с. | 1997–2002 |
| 314 143 л.с. | 1995–2006 |
| 314 4x4 143 л.с. | 2002–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4-t c бортовой платформой/ходовая часть (904) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 408 D 79 л.с. | 1996–2006 |
| 410 D 102 л.с. | 1996–2006 |
| 410 D 4x4 102 л.с. | 1997–2006 |
| 412 D 115 л.с. | 1996–2006 |
| 412 D 122 л.с. | 1996–2006 |
| 412 D 4x4 115 л.с. | 1997–2006 |
| 412 D 4x4 122 л.с. | 1997–2006 |
| 414 143 л.с. | 1996–2006 |
| 414 4x4 143 л.с. | 1997–2006 |
| 414 NGT 129 л.с. | 1995–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4-t автобус (904) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 414 143 л.с. | 1996–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 4-t фургон (904) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 408 D 79 л.с. | 1996–2006 |
| 410 D 102 л.с. | 1996–2006 |
| 410 D 4x4 102 л.с. | 1997–2006 |
| 412 D 115 л.с. | 1996–2006 |
| 412 D 122 л.с. | 1996–2006 |
| 412 D 4x4 115 л.с. | 1997–2006 |
| 412 D 4x4 122 л.с. | 1997–2006 |
| 414 143 л.с. | 1996–2006 |
| 414 4x4 143 л.с. | 1997–2006 |
| 414 D 4x4 122 л.с. | 1997–2006 |
| 414 NGT 129 л.с. | 1995–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CR 682 000S |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0206.2081, 0206.2084, 30002183, 330200, 330300, 4.66771, 4.68735, 50558, 62685A, 62686A, 7705133, 8MK 376 721-201, 8MK 376 721-431, 8MK 376 721-434, 8MK 376 721-441, 8MK 376 721-444, 8MK376721-201, 901 500 33 00, 9015002400, 9015002800, 9015003400 |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 408 мм |
| Глибина ядра радіатора | 30 мм |
| Призначення | Для автомобілів з кондиціонером |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 5157 |
| Висота паковання [см] | 14,00 |
| Глибина мережі [мм] | 30 |
| Довжина мережі [мм] | 680 |
| Довжина паковання [см] | 102,5 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Обладнання/обладнання | для автомобілів із кондиціонером |
| Ширина мережі [мм] | 408 |
| Ширина упаковки [см] | 66,50 |
| для оригінального номера | 901 500 33 00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 403,86 ₴






