
Радіатор кондиціонера VW Polo VI 1.0i/2.0GTI 17-/Audi A1 2.0TFSI 18-/Skoda Fabia IV 1.0MPI 21-, Mahle AC 1139 000S
6 305,09 ₴
- В наявності
- Код: AC 1139 000S
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера VW Polo VI 1.0i/2.0GTI 17-/Audi A1 2.0TFSI 18-/Skoda Fabia IV 1.0MPI 21-, Mahle AC 1139 000S. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
AC 1139 000S
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
AC 1139 000S (MAHLE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — IBIZA V (KJ1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 75 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.0 MPi 80 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.0 65 л.с. | 2017–н.в. |
| SKODA — FABIA IV (PJ3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2021–н.в. |
| VW — POLO (AW1, BZ1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 75 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AC 1139 000S |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2Q0816411A, 2Q0816411A, 2Q0816411A, 2Q0816411A, 350519, 941193, DCC2054, WG2260737 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 574 мм |
| Ширина ядра радіатора | 308 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.8 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Fabia, Polo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 1860 |
| Впускн. Ø [мм] | 14 |
| Випускн.-Ø [мм] | 11,8 |
| Висота паковання [см] | 7,00 |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 574 |
| Довжина паковання [см] | 80,0 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Конструкція радіатора | Охолоджувальна трубка паралельно |
| Ширина мережі [мм] | 308 |
| Ширина упаковки [см] | 40,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 305,09 ₴



