
Колодки гальмівні (передні) Nissan Terrano/Venette 94-02, KAVO PARTS KBP-6506
778,08 ₴
- В наявності
- Код: KBP-6506
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Nissan Terrano/Venette 94-02, KAVO PARTS KBP-6506. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
KBP-6506
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
KBP-6506 (PARTS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — MAVERICK (UDS, UNS) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 i 124 л.с. | 1993–1996 |
| 2.4 i 118 л.с. | 1996–1998 |
| 2.4 i (UDS) 116 л.с. | 1996–1998 |
| 2.7 TD 100 л.с. | 1993–1996 |
| 2.7 TD 125 л.с. | 1996–1998 |
| LDV — CUB (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 D 72 л.с. | 1998–2001 |
| NISSAN — MISTRAL II (R20) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD 118 л.с. | 1996–н.в. |
| 2.4 4WD 116 л.с. | 1996–2002 |
| 2.4 i 12V 4WD 124 л.с. | 1993–1996 |
| 2.7 TD 4WD 101 л.с. | 1993–2002 |
| 2.7 TDi 4WD 125 л.с. | 1996–н.в. |
| 3.0 Di 4WD 154 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — SERENA (C23M) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 97 л.с. | 1993–2001 |
| 2.0 16V 126 л.с. | 1992–2001 |
| 2.0 D 67 л.с. | 1992–2001 |
| 2.3 D 75 л.с. | 1995–2001 |
| NISSAN — URVAN фургон (E23) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 D 68 л.с. | 1982–1987 |
| NISSAN — VANETTE CARGO автобус (HC 23) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 67 л.с. | 1996–н.в. |
| 2.3 D 75 л.с. | 1996–н.в. |
| NISSAN — VANETTE CARGO фургон (HC 23) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 D 75 л.с. | 1995–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 16264, 1954460, 1954460, 1957042, 1957042, 24044z, 27NI013, 36861, 402B0195, 410602X825, 410609C125, 410609C525, 410609C526, 50-00-017, 50017, 704-13051, 704-13051P, 8110 14174, 82 91 6264, A38-0033, ADB0447, ADN14295, BP-6527, BPNI-1907, CBP0447 |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 51 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 145 |
| Висота [мм] | 51 |
| Товщина (мм) | 15,5 |
| перевіркове значення | R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 778,08 ₴





