
Колодки гальмівні (передні) Chevrolet Spark 1.0-1.2 i 10- (133x47), KAVO PARTS KBP-1017
716,55 ₴
- В наявності
- Код: KBP-1017
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Chevrolet Spark 1.0-1.2 i 10- (133x47)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 102147, 116278, 2526801, 27CV041, 33 10 7134, 37842, 402B0381, 50-0W-W14, 50W14, 704-20063, 8110 21013, 8DB 355 015-771, 8DB 355 015-771, 96682858, ADB32150, ADG042141, BP-1016, BP3513, BPDO-1004, BS-2462, CBP32150, D360O19, DP1010.10.0220, FK10182 |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Висота | 47 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 48,5 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Товщина (мм) | 17,5 |
| Ширина [мм] | 133 |
| перевіркове значення | R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 716,55 ₴






