
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Lancer VII 00-13, KAVO PARTS KBP-5537
570,24 ₴
- В наявності
- Код: KBP-5537
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Mitsubishi Lancer VII 00-13, KAVO PARTS KBP-5537. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
KBP-5537
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
KBP-5537 (PARTS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — LANCER Mk VI (CJ-CP_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 205 л.с. | 1995–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KBP-5537 |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 48 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Ширина [мм] | 114 |
| перевіркове значення | R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570,24 ₴





