
Колодки гальмівні (передні) Kia Cerato 04-09 (165x51), KAVO PARTS KBP-4003
839,16 ₴
- В наявності
- Код: KBP-4003
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Kia Cerato 04-09 (165x51)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 2421801, 27KI035, 37492, 402B0480, 5005-2050, 50-0K-K11, 50K11, 581012FA10, 581012FA10, 581012FA20, 581012FA20, 581012FA21, 581012FA21, 704-21042, 704-21042G, 8110 18022, 8DB 355 012-041, 8DB 355 012-041, ADB31321, ADG04265, ADG04294, BP-4012, BPKI-1902 |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 51 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 51 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Товщина (мм) | 16,9 |
| Ширина [мм] | 165 |
| перевіркове значення | R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839,16 ₴






