
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi Lancer 08- (276x26), KAVO PARTS BR-5775-C
1 488,03 ₴
- В наявності
- Код: BR-5775-C
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi Lancer 08- (276x26), KAVO PARTS BR-5775-C. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
BR-5775-C
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
BR-5775-C (PARTS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DODGE — CALIBER (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRD 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 172 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 AWD 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 Turbo 295 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CS_A, CT0) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 154 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 Bifuel 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D (CY9A) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Flex 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 147 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i 154 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i 4WD 154 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i Ralliart 4WD (CY4A) 241 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 Bifuel 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 (CX3A) 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D (CX9A) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Flex 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Вентильовані |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Товщина | 26 мм |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 103115, 17987, 26MI043, 31275, 4615A115, 4615A190, 5105513AA, 60-05-543C, 60543C, 6110664, 61291 10, 61291.10, 61291.10, 80 93 1275, 8120 42146C, 82B0358, 8DD 355 116-241, 8DD 355 116-241, 92197403, ADC443119, BG4258, BR-5775, BS-5136, D61291.10 |
| Стан | Новий |
| Висота | 46 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 11 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 46 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 276 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| перевіркове значення | R90 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Поверхня | з покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 488,03 ₴



