
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Carisma/Colt/Lancer 1.3-2.0D 92-06, KAVO PARTS KBP-5510
553,73 ₴
- В наявності
- Код: KBP-5510
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Carisma/Colt/Lancer 1.3-2.0D 92-06, KAVO PARTS KBP-5510. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
KBP-5510
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
KBP-5510 (PARTS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — CARISMA (DA_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (DA1A) 90 л.с. | 1995–2006 |
| 1.6 (DA1A) 95 л.с. | 1998–2006 |
| 1.6 (DA1A) 103 л.с. | 2000–2006 |
| 1.8 (DA2A) 116 л.с. | 1995–2006 |
| 1.8 16V (DA2A) 140 л.с. | 1995–2006 |
| 1.8 16V GDI (DA2A) 125 л.с. | 1997–2006 |
| 1.9 DI-D 115 л.с. | 2000–2006 |
| 1.9 DI-D (DA5A) 102 л.с. | 2000–2006 |
| MITSUBISHI — CARISMA седан (DA_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (DA1A) 95 л.с. | 1998–2006 |
| 1.6 (DA1A) 103 л.с. | 2000–2006 |
| 1.8 (DA2A) 115 л.с. | 1996–2006 |
| 1.8 16V GDI (DA2A) 125 л.с. | 1997–2006 |
| 1.9 DI-D 115 л.с. | 2000–2006 |
| 1.9 DI-D (DA5A) 102 л.с. | 2000–2006 |
| MITSUBISHI — COLT IV (CA_A) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 GLi 12V (CA1A) 75 л.с. | 1992–1996 |
| 1.6 (CA4A) 90 л.с. | 1994–1996 |
| 1.6 GLXi 16V (CA4A) 113 л.с. | 1992–1996 |
| 1.8 GTi 16V (CA5A) 140 л.с. | 1992–1996 |
| MITSUBISHI — LANCER IV (C6_A, C7_A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V (C76A, C66A) 113 л.с. | 1992–1994 |
| 1.8 GTi 16V (C69A) 140 л.с. | 1992–1993 |
| MITSUBISHI — LANCER Mk V (CB/D_A) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (CB4A) 90 л.с. | 1994–1996 |
| 1.6 16V (CB4A) 113 л.с. | 1992–1996 |
| 1.6 16V 4WD (CD4A) 113 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 Diesel (CB8A) 68 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 EVO III (CE9A) 269 л.с. | 1995–1996 |
| MITSUBISHI — LANCER Mk V универсал (CB_W, CD_W) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 4WD (CD4W) 113 л.с. | 1992–2003 |
| 2.0 D (CB8W) 68 л.с. | 1992–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 116403, 19-1146, 2187202, 24193z, 36864, 402B0937, 51-05-504, 51504, 704-12083, 8110 42005, 8DB 355 016-701, 8DB 355 016-701, ADB3405, ADC44244, ASN-122, AY060MT007, AY060MT007, BP-5523, BS-2535, CBP3405, D2N040, FK6067, J3615004, LP968, LVXL157 |
| Товщина | 14.5 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 37 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 37 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Товщина (мм) | 14,5 |
| Ширина [мм] | 99 |
| перевіркове значення | R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 553,73 ₴






