
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi Grandis 2.0-2.4 05-11 (290x26), KAVO PARTS BR-5767-C
1 606,48 ₴
- В наявності
- Код: BR-5767-C
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi Grandis 2.0-2.4 05-11 (290x26), KAVO PARTS BR-5767-C. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
BR-5767-C
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
BR-5767-C (PARTS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — GRANDIS (NA_W) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI-D 136 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 165 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 177 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 108463, 17674, 24012601621-PCS-MS, 24012601621-PCS-MSP, 24012601621PR-PCS-MS, 24012601621PR-PCS-MSP, 26MI031, 60-05-542C, 60542C, 6110250, 709-12110, 82B0150, 8DD 355 118-791, 8DD 355 118-791, 92148303, ADC443100, BG4034, BR-5767, BS-5511, CBR310 |
| Висота | 46 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Висота [мм] | 46 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 290 |
| Поверхня | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| перевіркове значення | R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 606,48 ₴




