
Диск гальмівний (задній) Hyundai Sonata V/Tucson/Kia Sportage 04- (260x10), KAVO PARTS BR-3214-C
1 012,58 ₴
- В наявності
- Код: BR-3214-C
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Hyundai Sonata V/Tucson/Kia Sportage 04- (260x10), KAVO PARTS BR-3214-C. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
BR-3214-C
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
BR-3214-C (PARTS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — EMBERA V (NF) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 VVTi GLS 144 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.4 162 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.4 173 л.с. | 2008–н.в. |
| HYUNDAI — GRANDEUR (XG) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 250 163 л.с. | 1998–2005 |
| 3.0 208 л.с. | 2001–2005 |
| 30 188 л.с. | 1998–2005 |
| 350 197 л.с. | 2002–2005 |
| HYUNDAI — TUCSON (JM) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 120 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 LPG 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 140 л.с. | 2006–2010 |
| HYUNDAI — XG седан (US) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 194 л.с. | 2000–2001 |
| KIA — LOTZE (MG) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 144 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 188 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.7 V6 193 л.с. | 2009–н.в. |
| KIA — SPORTAGE (JE_, KM_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 166 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i 16V 141 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BR-3214-C |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Висота | 61 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Sonata, Tucson, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Висота [мм] | 61 |
| Діаметр центрування [мм] | 76 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 260 |
| Поверхня | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| перевіркове значення | R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 012,58 ₴



