
Фільтр повітряний Chevrolet Evanda/Epica/Chery Easter 1.8-2.5 05-, KAVO PARTS DA-746
242,75 ₴
- В наявності
- Код: DA-746
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Chevrolet Evanda/Epica/Chery Easter 1.8-2.5 05-, KAVO PARTS DA-746. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
DA-746
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
DA-746 (PARTS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHERY — EASTAR CROSS (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 136 л.с. | 2007–н.в. |
| CHERY — J11 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 Привод на все колеса 132 л.с. | 2005–2008 |
| CHEVROLET — EPICA (KL1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 128 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 133 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 144 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 156 л.с. | 2006–н.в. |
| CHEVROLET — EVANDA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 131 л.с. | 2005–н.в. |
| DAEWOO — EVANDA (KLAL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 131 л.с. | 2002–н.в. |
| DAEWOO — MAGNUS (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 131 л.с. | 1999–2006 |
| DAEWOO — TOSCA (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 XT 143 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 Executive 156 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 121-20046, 121-20046G, 1512-2102, 18317, 18317, 20-03-332, 20332, 26-2355, 2743-LF-PCS-MS, 30.335.00, 36CV010, 8A0477, 96328718, 96328718, 96328718, A10073, A63229, ADG02256, AFAI319, AP 109/6, B111109111, C 2743, CA-302, CA-302, CDW12112, D132O19 |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 42 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 45 |
| Довжина [мм] | 275 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 247 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242,75 ₴






