
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Pajero 00- (298x22), KAVO PARTS BR-5760-C
1 531,05 ₴
- В наявності
- Код: BR-5760-C
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Pajero 00- (298x22), KAVO PARTS BR-5760-C. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
BR-5760-C
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
BR-5760-C (PARTS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — MONTERO III (V7_W, V6_W) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDi 99 л.с. | 2000–2006 |
| 2.5 TDi 115 л.с. | 2001–2006 |
| 3.2 Di-D 165 л.с. | 2000–2001 |
| 3.2 Di-D 160 л.с. | 2000–2006 |
| 3.5 203 л.с. | 2000–2007 |
| MITSUBISHI — MONTERO III Вездеход открытый (V6_W, V7_W) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDi (V64W, V74W) 99 л.с. | 2000–2006 |
| 2.5 TDi (V64W, V74W) 115 л.с. | 2001–2006 |
| 3.0 (V73W) 170 л.с. | 2001–2006 |
| 3.2 DI-D (V68W, V78W) 165 л.с. | 2000–2006 |
| 3.2 DI-D (V68W, V78W) 160 л.с. | 2001–2006 |
| 3.5 V6 GDI (V65W, V75W) 203 л.с. | 2000–2006 |
| MITSUBISHI — MONTERO IV (V8_W, V9_W) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 V6 4WD 189 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 4WD 174 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 4WD 178 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D (V88W, V98W) 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D (V88W, V98W) 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D 4WD 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 TD 4WD (V98W, V88W) 200 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.8 V6 248 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.8 V6 (V87W, V97W) 250 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — PAJERO II (V3_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 DiD 4WD 165 л.с. | 2000–2007 |
| MITSUBISHI — PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 DI-D 160 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 DI-D 4WD 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 TD 4WD 200 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 17130, 24012207241PR-PCS-MS, 24012207241PR-PCS-MSP, 26047, 26MI007, 61-05-515, 61-05-515C, 6110549, 61515, 61515C, 6955 10, 6955.10, 6955.10, 709-12026, 80 92 6047, 8120 42139C, 82B0441, 8DD 355 118-651, 8DD 355 118-651, 92135103, ADC44379, BR-5760 |
| Висота | 73 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 138 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 72 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Діаметр центрування [мм] | 94 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Ø фаски [мм] | 140 |
| перевіркове значення | R90 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Поверхня | з покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 531,05 ₴




