Фільтр повітряний Honda Civic 1.8 12-, Knecht LX 4241. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 4241
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 4241 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CIVIC IX (FK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i-VTEC 141 л.с. | 2012–н.в. |
| HONDA — CIVIC IX Tourer (FK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i-VTEC 141 л.с. | 2014–н.в. |
| HONDA — CIVIC IX седан (FB, FG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (FB7, FB1) 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 4241 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Висота | 49.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 259 |
| Висота [мм] | 49,5 |
| Висота паковання [см] | 25,20 |
| Довжина [мм] | 247,0 |
| Довжина паковання [см] | 19,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | полімерний матеріал |
| Ширина [мм] | 186 |
| Ширина упаковки [см] | 5,10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 701,10 ₴




