
Фільтр повітряний BMW 5 (F10) 09-13/7 (F01) 3.0 09-15, Knecht LX 1741
794,44 ₴
- В наявності
- Код: LX 1741
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 5 (F10) 09-13/7 (F01) 3.0 09-15, Knecht LX 1741. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 1741
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 1741 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 523 i 204 л.с. | 2010–2011 |
| 523 i 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 530 i 258 л.с. | 2010–2013 |
| 530 i 272 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 5 Touring (F11) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 523 i 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 530 i 272 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 7 (F01, F02, F03, F04) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 i 258 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1741 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 293.6 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 47.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 262 |
| Висота 1 [мм] | 47 |
| Висота [мм] | 47,3 |
| Висота паковання [см] | 30,00 |
| Довжина [мм] | 293,6 |
| Довжина паковання [см] | 21,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 202 |
| Ширина упаковки [см] | 5,20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 794,44 ₴




