Фільтр повітряний Volvo XC90 02-14, Knecht LX 868. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 868
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 868 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — XC90 I (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D5 AWD 163 л.с. | 2007–2010 |
| 2.5 T 209 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 T AWD 209 л.с. | 2012–н.в. |
| D3 / D5 163 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 163 л.с. | 2002–н.в. |
| D5 200 л.с. | 2011–н.в. |
| T6 272 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 868 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 328 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Висота | 62.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 375 |
| Висота 1 [мм] | 62 |
| Висота [мм] | 62,3 |
| Висота паковання [см] | 34,50 |
| Довжина 1 [мм] | 328,0 |
| Довжина [мм] | 328,0 |
| Довжина паковання [см] | 22,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина 1 [мм] | 215,6 |
| Ширина [мм] | 216 |
| Ширина упаковки [см] | 6,80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 829,56 ₴




