
Фільтр повітряний BMW 5 (F10) 520d 14-, Knecht LX 4084
1 092,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 4084
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 5 (F10) 520d 14-, Knecht LX 4084. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 4084
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 4084 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d 211 л.с. | 2013–2016 |
| 520 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d xDrive 211 л.с. | 2013–2016 |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 5 Touring (F11) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d 211 л.с. | 2014–2017 |
| 520 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d xDrive 211 л.с. | 2014–2017 |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — X3 (F25) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — X4 (F26) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — X5 (F15, F85) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2014–2018 |
| sDrive 25 d | 2015–н.в. |
| xDrive 25 d | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 4084 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 342 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Висота | 77 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 250 |
| Висота [мм] | 77,0 |
| Висота паковання [см] | 35,00 |
| Довжина [мм] | 342,0 |
| Довжина паковання [см] | 12,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 113 |
| Ширина упаковки [см] | 8,50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 092,75 ₴




