
Фільтр повітряний Hyundai Accent III 1.4GL/1.6GLS 05-, Knecht LX 1808
415,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 1808
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Accent III 1.4GL/1.6GLS 05-, Knecht LX 1808. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 1808
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 1808 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ACCENT III (MC) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 GL 97 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 GLS 112 л.с. | 2005–2010 |
| HYUNDAI — ACCENT III седан (MC) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 GL 97 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 GLS 112 л.с. | 2005–2010 |
| KIA — RIO II (JB) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CVVT 112 л.с. | 2005–н.в. |
| KIA — RIO II седан (JB) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V 112 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1808 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Висота | 56 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 172 |
| Висота [мм] | 56,0 |
| Висота паковання [см] | 27,00 |
| Довжина [мм] | 265,0 |
| Довжина паковання [см] | 14,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 134 |
| Ширина упаковки [см] | 6,10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415,12 ₴



