
Фільтр повітряний Audi Q7/VW Touareg 10-, Knecht LX 2024
741,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 2024
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi Q7/VW Touareg 10-, Knecht LX 2024. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 2024
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 2024 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PORSCHE — CAYENNE (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 Diesel 211 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 Diesel 239 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 Diesel 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 S E-Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 300 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 GTS 440 л.с. | 2015–н.в. |
| 3.6 S 420 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.2 S Diesel 382 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.2 S Diesel 385 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.8 GTS 420 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.8 S 400 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 500 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 540 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 520 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.8 Turbo S 550 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.8 Turbo S 570 л.с. | 2015–н.в. |
| VW — TOUAREG (7P5) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 V6 TSI Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.2 V8 FSI 360 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 2024 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 387 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Висота | 52.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 336 |
| Висота [мм] | 52,3 |
| Висота паковання [см] | 39,50 |
| Довжина [мм] | 387,0 |
| Довжина паковання [см] | 19,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 186 |
| Ширина упаковки [см] | 6,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 741,60 ₴






