
Фільтр повітряний Land Rover Freelander 06-, Knecht LX 1957
518,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX 1957
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Land Rover Freelander 06-, Knecht LX 1957. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
LX 1957
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
LX 1957 (KNECHT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LAND ROVER — FREELANDER 2 (FA_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 eD4 150 л.с. | 2010–2014 |
| 2.2 SD4 4x4 190 л.с. | 2010–2014 |
| 2.2 TD4 4x4 150 л.с. | 2006–2014 |
| 2.2 TD4 4x4 160 л.с. | 2006–2014 |
| 2.2 TD4 4x4 152 л.с. | 2007–2014 |
| 3.2 4x4 233 л.с. | 2006–2014 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1957 |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 57.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Cadillac |
| Сумісність з моделлю | CTS, Freelander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 303 |
| Висота [мм] | 57,3 |
| Висота паковання [см] | 28,00 |
| Довжина [мм] | 275,0 |
| Довжина паковання [см] | 19,0 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Матеріал прокладки | Піноматеріал/жорсткий пінопласт |
| Ширина [мм] | 184 |
| Ширина упаковки [см] | 6,00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 518,17 ₴



